300m muži vývoj oddílového rekordu
Verze z 9. 8. 2026, 00:13, kterou vytvořil Pavelrytir (diskuse | příspěvky) (Založena nová stránka s textem „<TABLE FRAME=VOID CELLSPACING=0 COLS=5 RULES=GROUPS BORDER=1> <TR> <TD HEIGHT=20 ALIGN=CENTER><B><FONT SIZE=3 COLOR="#000080">300 m</F…“)
| 300 m | Vývoj nejlepšího výkonu na dráze | |||
| 38,4 | Wimmer Josef | HK | 1923 | |
| 37,0 | Wimmer Josef | HK | 22.06.1925 | |
| 36,1 | Moravec Miloslav | HK | 09.10.1948 | |
| 35,3 | Moravec Miloslav | HK | 29.09.1949 | |
| 34,35 | Nix Tomáš | Mittelreich (GER) | 06.07.2006 | |
| 33,51 | Desenský Michal | Sušice | 12.05.2015 | |
| 33,33 | Müller Vít | Praha | 06.05.2017 | |
| 33,23 | Desenský Michal | Turnov | 23.05.2023 | |
| 300 m | Vývoj nejlepšího výkonu v hale | |||
| 37,8 | Hrbáč Luboš | Jablonec n/N | 29.01.19671/TD> | |
| 35,5 | Vaníček Miroslav | Jablonec n/N | 13.02.1971 | |
| 35,1 | Vaníček Miroslav | Jablonec n/N | 11.02.1973 | |
| 6,98 | Tluka František | Jablonec n/N | 15.02.1975 | |
| 6,96 | Doležal Jan | Praha | 07.02.2015 | |
| 6,94 | Hroch Petr | Jablonec n/N | 10.01.2024 | |
| 6,85 | Hroch Petr | Jablonec n/N | 20.01.2024 | |
| 6,81 | Hroch Petr | Jablonec n/N | 10.02.2024 | |
| Nejlepší výkony dráha i hala | ||||
| 6,81 | Hroch Petr | Jablonec n/N | 10.02.2024 | |
| 6,89 | Desenský Michal | HK | 22.08.2023 | |
| 6,90 | Štefko Štěpán | Jablonec n/N | 03.05.2024 | hala |
| 6,90 | Šulc Adam | Praha | 08.02.2025 | hala |
| 6,94 | Blažek Michal | Jablonec n/N | 25.01.2025 | hala |
| 6,96 | Doležal Jan | Praha | 07.02.2015 | hala |
| 6,97 | Balcar Lukáš | HK | 21.05.2026 | |
| 6,98 | Tluka František | Jablonec n/N | 15.02.1975 | hala |
| 7,03 | Müller Dominik | Brno | 11.09.2012 | |
| 6,8 | Nohejl Miroslav | Ústí n/O | 31.07.1965 | |
| 6,8 | Nix Tomáš | Pardubice | 18.02.2007 | hala |
| 6,8 | Štejnar Jaromír | Pardubice | 19.01.2008 | hala |
| All-time oddílové výkony | ||||
| Přehled všech výkonů na 300 m mužů (v hradeckém dresu). | ||||