Žákyně 800m: Porovnání verzí

Z 110 let atletiky v Hradci Králové
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
 
Řádek 13: Řádek 13:
 
   <td class=xl65 width=260>Jablonec n/N</td>
 
   <td class=xl65 width=260>Jablonec n/N</td>
 
   <td class=xl70 width=60>23.05.2009</td>
 
   <td class=xl70 width=60>23.05.2009</td>
 +
  <td class=xl66></td>
 +
</tr>
 +
<tr height=17 style='mso-height-source:userset;height:12.75pt'>
 +
  <td height=17 class=xl70 style='height:12.75pt'>2:22,54</td>
 +
  <td class=xl65>Havlíčková Tereza, 2006</td>
 +
  <td class=xl65>Mladá Boleslav</td>
 +
  <td class=xl70>18.09.2021</td>
 
   <td class=xl66></td>
 
   <td class=xl66></td>
 
  </tr>
 
  </tr>
Řádek 34: Řádek 41:
 
   <td class=xl65>HK</td>
 
   <td class=xl65>HK</td>
 
   <td class=xl70>13.05.2006</td>
 
   <td class=xl70>13.05.2006</td>
  <td class=xl66></td>
 
</tr>
 
<tr height=17 style='mso-height-source:userset;height:12.75pt'>
 
  <td height=17 class=xl70 style='height:12.75pt'>2:24,64</td>
 
  <td class=xl65>Havlíčková Tereza, 2006</td>
 
  <td class=xl65>Kolín</td>
 
  <td class=xl70>11.07.2021</td>
 
 
   <td class=xl66></td>
 
   <td class=xl66></td>
 
  </tr>
 
  </tr>

Aktuální verze z 18. 9. 2021, 20:30

800m Nejlepší výkony dráha i hala žákyně do 15 let
2:20,95 Troppová Kateřina, 1994 Jablonec n/N 23.05.2009
2:22,54 Havlíčková Tereza, 2006 Mladá Boleslav 18.09.2021
2:23,0 Vašátková Anna, 1973 Znojmo 10.07.1988
2:23,35 Čerenková Petra, 1999 Jaroměř 08.06.2013
2:24,56 Jahelková Karolína, 1991 HK 13.05.2006
2:25,4 Rejchrtová Alena, 1973 Turnov 25.06.1988
2:26,0 Chytilová Michaela, 1985 Pardubice 20.09.2000
2:26,8 Maredová Ivona, 1969 Turnov 25.08.1984
2:27,0 Růžičková Jana, 1962 HK 12.09.1977
2:27,0 Havlasová Zuzana, 1962 HK 12.09.1977
2:27,08 Karlíčková Michaela, 1973 Praha 24.09.1988
2:27,1 Soukupová Daniela, 1969 HK 03.06.1983
2:27,2 Holečková Eva, 1963 HK 10.06.1978
2:27,5 Komancová Lucie, 1967 Jablonec n/N 02.10.1982
2:27,8 Pacltová Markéta, 1974 HK 20.09.1989
2:28,05 Tomášková Karolína, 1999 Jičín 23.08.2014
2:28,59 Šádková Martina, 1996 Olomouc 23.06.2011
2:29,2 Luštincová Petra, 1986 Jablonec n/N 13.06.2001
2:29,3 Berná Blanka, 1971 Chrudim 14.06.1986
2:29,7 Holasová Aneta, 1986 Pardubice 18.06.2000
2:29,8 Obstová Jana, 1974 Chrudim 18.06.1988
2:29,85 Taclíková Lucie, 1993 Kladno 28.05.2007
2:29,91 Boudová Žaneta, 1996 Praha 11.09.2010
2:30,0 Sejkaničová Monika, 1973 Turnov 25.06.1988
2:30,1 Bednářová Miroslava, 1988 HK 20.09.2003
2:30,2 Nesvadbová Šárka, 1970 Praha 12.06.1984
2:30,35 Jakubská Beáta, 2004 Praha 14.12.2019 hala
2:30,46 Metelková Michaela, 2005 Trutnov 26.05.2019
2:30,5 Buranská Kateřina, 1980 Jičín 10.06.1995
2:30,8 Tomešová Renata, 1974 Chrudim 13.05.1989
2:30,9 Kaplanová Lenka, 1965 HK 09.09.1980
2:30,81 Marková Barbora, 2004 HK 27.05.2018
2:31,3 Karlová Veronika, 1990 HK 17.06.2005
2:31,6 Sejkaničová Markéta, 1973 Turnov 30.04.1988
2:31,69 Koldinská Tereza, 1998 Kolín 08.05.2012
2:31,9 Knotková Alena, 1972 Praha 03.10.1985
2:31,9 Lokvencová Jana, 1978 Jablonec n/N 10.06.1992
2:32,36 Jansová Denisa, 2002 HK 27.08.2016
2:32,6 Baudischová Lenka, 1957 Dobruška 03.06.1972
2:32,9 Kotková Darina, 1975 Pardubice 15.06.1988
2:33,06 Ducháčová Ema, 2006 Nové Město n/Met 23.05.2019
2:33,97 Havlíčková Anna, 2005 Praha 26.07.2020
2:34,0 Machaňová Romana, 1973 HK 10.06.1987
2:34,14 Prokopová Dana, 1995 Týniště n/O 04.09.2010
2:34,2 Virtová Lucie, 1979 Pardubice 28.05.1992
2:34,4 Kubínová Michaela, 1971 Nové Město n/Met 17.09.1985
2:34,6 Leiblová Martina, 1970 Praha 12.06.1984
2:34,6 Ziková Lenka, 1980 Týniště n/O 21.09.1994
2:34,6 Málková Marcela, 1982 Týniště n/O 05.06.1996
2:34,7 Sejkaničová Milena, 1971 Svitavy 26.05.1984