Žákyně koule: Porovnání verzí

Z 110 let atletiky v Hradci Králové
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
(Koule 3kg)
(Koule 3kg)
 
Řádek 56: Řádek 56:
 
   <td class=xl82>HK</td>
 
   <td class=xl82>HK</td>
 
   <td class=xl68>10.09.1977</td>
 
   <td class=xl68>10.09.1977</td>
 +
  <td class=xl68></td>
 +
  <td class=xl82></td>
 +
</tr>
 +
<tr height=17 style='mso-height-source:userset;height:12.75pt'>
 +
  <td height=17 class=xl81 style='height:12.75pt'>11,59</td>
 +
  <td class=xl82>Polívková Bára, 2007</td>
 +
  <td class=xl82>Mladá Boleslav</td>
 +
  <td class=xl68>19.09.2021</td>
 
   <td class=xl68></td>
 
   <td class=xl68></td>
 
   <td class=xl82></td>
 
   <td class=xl82></td>
Řádek 72: Řádek 80:
 
   <td class=xl82>Jičín</td>
 
   <td class=xl82>Jičín</td>
 
   <td class=xl68>16.05.1992</td>
 
   <td class=xl68>16.05.1992</td>
  <td class=xl68></td>
 
  <td class=xl82></td>
 
</tr>
 
<tr height=17 style='mso-height-source:userset;height:12.75pt'>
 
  <td height=17 class=xl81 style='height:12.75pt'>11,16</td>
 
  <td class=xl82>Polívková Bára, 2007</td>
 
  <td class=xl82>Dvůr Králové n/L</td>
 
  <td class=xl68>04.09.2021</td>
 
 
   <td class=xl68></td>
 
   <td class=xl68></td>
 
   <td class=xl82></td>
 
   <td class=xl82></td>

Aktuální verze z 19. 9. 2021, 21:14

Koule 3kg

Koule 3kg Nejlepší výkony dráha i hala žákyně do 15 let
12,98 Volencová Jana, 1975 Jičín 02.03.1990
12,54 Havlíčková Anna, 2005 HK 13.06.2020
11,97 Lajbnerová Zuzana, 1963 HK 02.07.1977
11,74 Drábková Eva, 1958 Týniště n/O 12.07.1972
11,74 Coufalová Johana, 2002 Praha 09.12.2017 hala
11,59 Ringelová Marie, 1964 HK 10.09.1977
11,59 Polívková Bára, 2007 Mladá Boleslav 19.09.2021
11,25 Patočková Hana, 1956 HK 31.05.1971
11,24 Klempířová Gabriela, 1977 Jičín 16.05.1992
10,85 Polívková Bára, 2007 HK 30.06.2021
10,82 Jahelková Karolína, 1991 Pardubice 23.09.2006
10,81 Doležalová Jana, 1986 Bílina 22.09.2001
10,73 Plašilová Eliška, 2003 Jablonec n/N 03.02.2018 hala
10,72 Procházková Anna, 2005 HK 18.05.2020
10,71 Prouzová Andrea, 1997 HK 11.04.2011
10,66 Sládková Adéla, 2007 Jablonec n/N 11.09.2021
10,65 Pospíšilová Marcela, 1959 Slatiňany 04.10.1973
10,50 Kostková Jitka, 1950 HK 06.10.1965
10,48 Košťálová Marcela, 1974 Turnov 03.06.1989
10,46 Mlatečková Zdena, 1974 HK 21.04.1989
10,44 Tonnerová Jana, 1983 Praha 13.12.1997 hala
10,43 Vašáková Michaela, 2004 Pardubice 14.09.2019
10,34 Adamová Vlasta, 1973 Turnov 30.04.1988
10,28 Hořejší Daniela, 2005 Nové Město n/Met 29.08.2020
10,20 Tomíčková Tereza, 1991 HK 07.10.2006
10,14 Voříšková Miroslava, 1973 Chrudim 11.05.1988
10,09 Stránská Kamila, 1969 HK 17.05.1983
10,09 Kučerová Helena,1970 Pardubice 03.05.1985
10,07 Indrová Ilona, 1958 Dobruška 30.09.1972
10,03 Pešková Klára, 2001 Plzeň 15.06.2015
10,02 Jahnová Renata, 1965 Chrudim 08.09.1979
10,00 Taichmannová Radka, 1992 HK 22.09.2007
10,00 Ludvíková Tereza, 1997 Nová Paka 16.06.2012
9,97 Voříšková Amélie, 2003 Nová Paka 01.09.2018
9,89 Taclíková Lucie, 1993 Jablonec n/N 07.06.2008
9,89 Sládková Adéla, 2007 HK 06.06.2021
9,87 Chvojková Gabriela, 1975 HK 28.05.1989
9,85 Poláková Jana, 1943 HK 15.09.1957
9,82 Havričáková Alena, 1976 Svitavy 26.05.1990
9,82 Petráčková Kamila, 1985 Chrudim 10.09.2000
9,81 Vodáková Diana, 1974 HK 01.06.1989
9,80 Hamplová Jaroslava, 1949 HK 12.10.1963
9,79 Škopová Petra, 1978 HK 20.04.1993
9,79 Pražáková Martina, 2002 HK 20.09.2017
9,77 Adámková Alena, 1977 HK 22.05.1991
9,70 Černá Barbora, 1996 HK 24.09.2011
9,69 Matoušková Jana, 1961 HK 17.09.1975
9,69 Vodová Kateřina, 1970 Jičín 18.05.1985
9,68 Hofmanová Markéta, 1979 Jablonec n/N 16.01.1994 hala
9,68 Labská Dorota, 1991 HK 15.06.2006
9,61 Hofmanová Blanka, 1967 Týniště n/O 06.06.1981
9,60 Snítilová Dana, 1938 1953
9,57 Vodičková Markéta, 1992 HK 22.09.2007
9,56 Kalousová Iva, 1938 1953
9,45 Najmanová Eva, 1971 Pardubice 30.09.1986
9,44 Vavřečková Lucie, 2003 Pardubice 11.09.2018
9,42 Mikšíčková Monika, 1985 HK 25.06.2000

Koule 4kg

Koule 4kg Nejlepší výkony dráha i hala žákyně do 15 let
11,38 Lajbnerová Zuzana, 1963 Jablonec n/N 24.06.1978
11,02 Patočková Hana, 1956 Chrudim 17.10.1971
10,40 Ringelová Marie, 1963 Chrudim 16.07.1978
10,39 Pospíšilová Marcela, 1959 HK 26.06.1974
10,26 Volencová Jana, 1975 Jičín 19.05.1990
10,19 Jahnová Renata, 1965 Náchod 06.09.1980
9,56 Drábková Eva, 1958 Dvůr Králové n/L 05.05.1973
9,09 Indrová Ilona, 1958 Ostrava 22.09.1973
9,02 Hofmanová Blanka, 1967 Chrudim 22.05.1982
8,90 Růžičková Jana, 1962 HK 19.05.1977
8,72 Křížová Ilona, 1960 HK 26.05.1975
8,69 Voříšková Miroslava, 1973 Jičín 04.06.1988
8,67 Vidrnová Iva, 1964 HK 15.08.1979
8,12 Vlčková Věra, 1962 HK 26.05.1977
8,10 Snítilová Dana, 1938 1953
7,95 Skořepová Lada, 1975 Ohrdruf (DDR/GER) 08.06.1989
7,92 Matoušková Romana, 1964 HK 28.05.1979
7,89 Kuchařová Michaela, 1965 Trutnov 11.05.1980
7,80 Najmanová Dana, 1964 HK 28.05.1979
7,74 Krajáková Lenka, 1969 HK 14.09.1983
7,72 Hermanová Markéta, 1967 Praha 16.06.1982
7,65 Huclová Martina, 1965 Chrudim 21.09.1980
7,62 Škaloudová Běla, 1954 HK 21.09.1969
7,49 Vítková Zuzana, 1964 HK 07.05.1979
7,44 Havlasová Zuzana, 1964 HK 26.05.1977
7,38 Vodová Ivana, 1964 HK 28.05.1979
7,20 Flégrová Nataša, 1959 Ústí n/O 05.10.1974
7,18 Koblížková Hana, 1965 Chrudim 21.09.1980
7,17 Hloušková Lenka, 1959 Ústí n/O 05.10.1974
7,15 Pořízková Helena, 1975 Ohrdruf (DDR/GER) 08.06.1989
7,10 Černilová Dana, 1953 Grevesmühlen (DDR/GER) 10.07.1968
6,96 Mikšíčková Monika, 1985 Jičín 09.05.1999