Ženy U23 4x400m: Porovnání verzí
Skočit na navigaci
Skočit na vyhledávání
Řádek 152: | Řádek 152: | ||
<td class=xl66>14.05.2022</td> | <td class=xl66>14.05.2022</td> | ||
<td class=xl86>2 juniorky</td> | <td class=xl86>2 juniorky</td> | ||
+ | <td class=xl73></td> | ||
+ | </tr> | ||
+ | <tr class=xl73 height=17 style='mso-height-source:userset;height:12.75pt'> | ||
+ | <td height=17 class=xl68 style='height:12.75pt'>4:11,11</td> | ||
+ | <td class=xl73>[[Šarounová Markéta|Šarounová]], [[Součková Kristýna|Součková K.]], [[Havlíčková Anna|Havlíčková A.]], Holubcová J.(H)</td> | ||
+ | <td class=xl73>Jablonec n/N</td> | ||
+ | <td class=xl66>20.08.2023</td> | ||
+ | <td class=xl86>2 jun., 1 dor.</td> | ||
+ | <td class=xl73></td> | ||
+ | </tr> | ||
+ | <tr class=xl73 height=17 style='mso-height-source:userset;height:12.75pt'> | ||
+ | <td height=17 class=xl68 style='height:12.75pt'>4:12,47</td> | ||
+ | <td class=xl73>Fučíková(H), [[Havlíčková Tereza|Havlíčková T.]], Pokorná(H), Švenda(H-C)</td> | ||
+ | <td class=xl73>Třebíč</td> | ||
+ | <td class=xl66>02.09.2023</td> | ||
+ | <td class=xl86>3 dorostenky</td> | ||
<td class=xl73></td> | <td class=xl73></td> | ||
</tr> | </tr> | ||
Řádek 175: | Řádek 191: | ||
<td class=xl73>Nové Město n/Met.</td> | <td class=xl73>Nové Město n/Met.</td> | ||
<td class=xl66>03.06.2017</td> | <td class=xl66>03.06.2017</td> | ||
+ | <td class=xl86>3 dorostenky</td> | ||
+ | <td class=xl73></td> | ||
+ | </tr> | ||
+ | <tr class=xl73 height=17 style='mso-height-source:userset;height:12.75pt'> | ||
+ | <td height=17 class=xl68 style='height:12.75pt'>4:19,52</td> | ||
+ | <td class=xl73>Fučíková(H), [[Kolářová Etiennette|Kolářová]], [[Novotná Nelly|Novotná N.]], [[Kuttichová Natálie|Kuttichová]]</td> | ||
+ | <td class=xl73>Liberec</td> | ||
+ | <td class=xl66>19.08.2023</td> | ||
<td class=xl86>3 dorostenky</td> | <td class=xl86>3 dorostenky</td> | ||
<td class=xl73></td> | <td class=xl73></td> | ||
Řádek 184: | Řádek 208: | ||
<td class=xl66>24.08.2019</td> | <td class=xl66>24.08.2019</td> | ||
<td class=xl86>1 jun., 2 dor.</td> | <td class=xl86>1 jun., 2 dor.</td> | ||
+ | <td class=xl73></td> | ||
+ | </tr> | ||
+ | <tr class=xl73 height=17 style='mso-height-source:userset;height:12.75pt'> | ||
+ | <td height=17 class=xl68 style='height:12.75pt'>4:18,88</td> | ||
+ | <td class=xl73>[[Jansová Denisa|Jansová]], Franková(H), Hladíková, [[Hynková Veronika|Hynková]]</td> | ||
+ | <td class=xl73>Liberec</td> | ||
+ | <td class=xl66>19.08.2023</td> | ||
+ | <td class=xl86>2 dorostenky</td> | ||
<td class=xl73></td> | <td class=xl73></td> | ||
</tr> | </tr> |
Aktuální verze z 3. 10. 2023, 22:29
4x400m | Nejlepší výkony dráha i hala ženy 20 - 22 let | ||||
4:10,28 | Jahelková, Klimešová, Taclíková, Troppová | Praha | 20.02.2011 | 2 juniorky | hala |
4:11,47 | Voženílková, Kuttichová, Bělohlávková, Tomášková | HK | 18.05.2019 | 2 dor., 1 žákyně | |
4:13,67 | Čerenková, Koldinská, D.Prokopová, Tomášková | Kolín | 28.05.2016 | 1 juniorka | |
4:15,94 | Kopecká, D.Prokopová, Tomášková, Troppová | Hodonín | 29.08.2015 | ||
4:18,88 | Jansová, Kolářová, Novotná N., Součková E. | Třebíč | 02.09.2023 | 3 dorostenky | |
4:19,1 | Jonášová, Peterová, Kaniščevová, Brunclíková | Náchod | 02.10.1976 | 3 juniorky | |
4:19,4 | Švestková, Vlčková, Menšlová, Kaplanová | Dobruška | 12.06.1982 | 3 dorostenky | |
4:22,0 | Plíšková, Hanuliáková, Bartáková, Maredová | Liberec | 07.09.1985 | 1 jun., 1 dor. | |
4:24,79 | Jansová, E.Součková, N.Novotná, Kolářová | Mladá Boleslav | 28.05.2023 | 3 dorostenky | |
4:25,5 | Kubínová, Šauliová, Fidrová, Plíšková | Jičín | 31.05.1986 | 3 dorostenky | |
4:25,89 | Bažantová, Matoušková, Morávková, Holasová | HK | 21.08.2004 | 1 jun., 1 dor. | |
4:29,4 | Plíšková, Bartáková, Vašicová, Šalandová | Turnov | 30.08.1986 | 2 dorostenky | |
4:32,26 | Tomášková, Koldinská, Kolková, D.Prokopová | Liberec | 16.05.2015 | 3 dorostenky | |
4:36,42 | Luštincová, Morávková, Radoňská, Holasová | Turnov | 30.08.2003 | 1 jun., 2 dor. | |
5:03,8 | Zlínská, Nováková, Schmiedová, Mráčková | Ústí n/O | 18.06.1994 | 3 dorostenky | |
Výkony s hostujícími závodnicemi | |||||
4:00,00 | Holubcová(H), T.Havlíčková, A.Havlíčková, Voženílková | Liberec | 29.05.2022 | 1 jun., 2 dor. | |
4:06,14 | Holubcová(H), Dlabajová(H), Šarounová, Voženílková | Děčín | 14.05.2022 | 2 juniorky | |
4:11,11 | Šarounová, Součková K., Havlíčková A., Holubcová J.(H) | Jablonec n/N | 20.08.2023 | 2 jun., 1 dor. | |
4:12,47 | Fučíková(H), Havlíčková T., Pokorná(H), Švenda(H-C) | Třebíč | 02.09.2023 | 3 dorostenky | |
4:15,03 | Škochová(H), T.Havlíčková, K.Součková, Šmídová | Děčín | 14.05.2022 | 2 juniorky | |
4:17,50 | Dlabajová(H), Hynková, K.Součková, Blatníková | Liberec | 29.05.2022 | 2 dorostenky | |
4:18,57 | D.Prokopová, Bučičová(H-C), Tomášková, Hašková | Nové Město n/Met. | 03.06.2017 | 3 dorostenky | |
4:19,52 | Fučíková(H), Kolářová, Novotná N., Kuttichová | Liberec | 19.08.2023 | 3 dorostenky | |
4:28,82 | Jansová, Škochová(H), Tomášková, Bělohlávková | Mladá Boleslav | 24.08.2019 | 1 jun., 2 dor. | |
4:18,88 | Jansová, Franková(H), Hladíková, Hynková | Liberec | 19.08.2023 | 2 dorostenky | |
5:42,89 | Hladíková, Plachá(H), Hloucalová, Plašilová | Chrudim | 12.06.2022 | 2 jun., 1 žákyně |