Mistrovství ČSSR 1963: Porovnání verzí
(→Organizace) |
|||
Řádek 6: | Řádek 6: | ||
[[Soubor: JSibera_1963_MCSSR.png|thumb|J. Sibera dolaďuje dráhu.]] | [[Soubor: JSibera_1963_MCSSR.png|thumb|J. Sibera dolaďuje dráhu.]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |Ředitel závodů:||[[Bezdíček Antonín]]| | ||
+ | |Zástupce ředitele:||[[Kazda Miroslav]], ing.| | ||
+ | |Technický ředitel:||[[Lajbner Václav]]| | ||
+ | |Administrativní ředitel:||[[Shejbal Vladimír]]| | ||
+ | |Technická četa:||Novotný Jaroslav| | ||
+ | |Hlavní zapisovatel:||Hetfleiš Jiří| | ||
+ | |Hlasatel:||Brož Radovan| | ||
+ | |Hospodář:||[[Doksanský Václav]]| | ||
+ | |Propagace:||[[Nohejl Jaroslav]]| | ||
+ | |Lékař:||[[Slavík Václav]], MUDr.| | ||
+ | |Vrchní rozhodčí:||Mácha Jaromír, dr.| | ||
+ | |Vrchní rozhodčí chůze:||Vobořil František| | ||
== Průběh Mistrovství == | == Průběh Mistrovství == |
Verze z 22. 7. 2014, 21:12
Všechny fotky na této stránce jsou z archivu A. Bezdíčka a výtisků časopisu Atletika, 1963.
Organizace
|Ředitel závodů:||Bezdíček Antonín| |Zástupce ředitele:||Kazda Miroslav, ing.| |Technický ředitel:||Lajbner Václav| |Administrativní ředitel:||Shejbal Vladimír| |Technická četa:||Novotný Jaroslav| |Hlavní zapisovatel:||Hetfleiš Jiří| |Hlasatel:||Brož Radovan| |Hospodář:||Doksanský Václav| |Propagace:||Nohejl Jaroslav| |Lékař:||Slavík Václav, MUDr.| |Vrchní rozhodčí:||Mácha Jaromír, dr.| |Vrchní rozhodčí chůze:||Vobořil František|
Průběh Mistrovství
Výsledky (našich)
Na mistrovství startovali naši členové ve 13 disciplinách.
Mistry repubuliky se stali Josef Matoušek v kladivu v národním rekordu 66,63 a Josef Tomáš na 5000m v rekordu mistrovství 13:59,0.
Finalisté: čtvrtý Bartůněk Václav 10000m 32:01,6; pátá Tomášová Eva 100m 12,6 (R 12,4); šestí Vidrna Jaroslav disk 49.97 a Ungrád Josef kladivo 55,87; osmá Matoušová Libuše oštěp 40,14. Štafeta mužů 4x100m DNF (2R 3. 43,4), štafeta žen 4x100m DQ (1R 2. 50,1). Ve finále B zvítězil Brož Jan 3000m př.9:33,8.
Do finále nepostoupili: 200m Novotný Jaroslav pátý v meziběhu 22,6 (2R 2. 22,7); 200m př. Dunda František pátý v rozběhu 27,5; 400m př. Skořepa Josef šestý v meziběhu 56,6 (3R 2. 55,6); 800m Jehličková Jaroslava šestá v druhém rozběhu 2:34,0 a Futterová sedmá v třetím rozběhu 2:30,5. Šmigurová Hedvika neskočila základ ve výšce.
Dále tehdy startovali za jiné oddíly: Nohejl Miroslav, Kynos Jiří, Zářecký Josef (všichni vojáci základní vojenské služby), Richterová Jana a Fejtek Miloš.