Mistrovství ČSSR 1963: Porovnání verzí
(→Organizace) |
(→Organizace) |
||
Řádek 12: | Řádek 12: | ||
! | ! | ||
|- | |- | ||
− | |Ředitel závodů:||[[Bezdíček Antonín]] | + | |Ředitel závodů:||[[Bezdíček Antonín]] |
|- | |- | ||
− | |Zástupce ředitele:||[[Kazda Miroslav]], ing. | + | |Zástupce ředitele:||[[Kazda Miroslav]], ing. |
|- | |- | ||
− | |Technický ředitel:||[[Lajbner Václav]] | + | |Technický ředitel:||[[Lajbner Václav]] |
|- | |- | ||
− | |Administrativní ředitel:||[[Shejbal Vladimír]] | + | |Administrativní ředitel:||[[Shejbal Vladimír]] |
|- | |- | ||
− | |Technická četa:||Novotný Jaroslav | + | |Technická četa:||Novotný Jaroslav |
|- | |- | ||
− | |Hlavní zapisovatel:||Hetfleiš Jiří | + | |Hlavní zapisovatel:||Hetfleiš Jiří |
|- | |- | ||
− | |Hlasatel:||Brož Radovan | + | |Hlasatel:||Brož Radovan |
|- | |- | ||
− | |Hospodář:||[[Doksanský Václav]] | + | |Hospodář:||[[Doksanský Václav]] |
|- | |- | ||
− | |Propagace:||[[Nohejl Jaroslav]] | + | |Propagace:||[[Nohejl Jaroslav]] |
|- | |- | ||
− | |Lékař:||[[Slavík Václav]], MUDr. | + | |Lékař:||[[Slavík Václav]], MUDr. |
|- | |- | ||
− | |Vrchní rozhodčí:||Mácha Jaromír, dr. | + | |Vrchní rozhodčí:||Mácha Jaromír, dr. |
|- | |- | ||
− | |Vrchní rozhodčí chůze:||Vobořil František | + | |Vrchní rozhodčí chůze:||Vobořil František |
|} | |} | ||
Verze z 22. 7. 2014, 21:20
Všechny fotky na této stránce jsou z archivu A. Bezdíčka a výtisků časopisu Atletika, 1963.
Organizace
ŠTÁB MISTROVSTVÍ ČSSR | |
---|---|
Ředitel závodů: | Bezdíček Antonín |
Zástupce ředitele: | Kazda Miroslav, ing. |
Technický ředitel: | Lajbner Václav |
Administrativní ředitel: | Shejbal Vladimír |
Technická četa: | Novotný Jaroslav |
Hlavní zapisovatel: | Hetfleiš Jiří |
Hlasatel: | Brož Radovan |
Hospodář: | Doksanský Václav |
Propagace: | Nohejl Jaroslav |
Lékař: | Slavík Václav, MUDr. |
Vrchní rozhodčí: | Mácha Jaromír, dr. |
Vrchní rozhodčí chůze: | Vobořil František |
Průběh Mistrovství
Výsledky (našich)
Na mistrovství startovali naši členové ve 13 disciplinách.
Mistry repubuliky se stali Josef Matoušek v kladivu v národním rekordu 66,63 a Josef Tomáš na 5000m v rekordu mistrovství 13:59,0.
Finalisté: čtvrtý Bartůněk Václav 10000m 32:01,6; pátá Tomášová Eva 100m 12,6 (R 12,4); šestí Vidrna Jaroslav disk 49.97 a Ungrád Josef kladivo 55,87; osmá Matoušová Libuše oštěp 40,14. Štafeta mužů 4x100m DNF (2R 3. 43,4), štafeta žen 4x100m DQ (1R 2. 50,1). Ve finále B zvítězil Brož Jan 3000m př.9:33,8.
Do finále nepostoupili: 200m Novotný Jaroslav pátý v meziběhu 22,6 (2R 2. 22,7); 200m př. Dunda František pátý v rozběhu 27,5; 400m př. Skořepa Josef šestý v meziběhu 56,6 (3R 2. 55,6); 800m Jehličková Jaroslava šestá v druhém rozběhu 2:34,0 a Futterová sedmá v třetím rozběhu 2:30,5. Šmigurová Hedvika neskočila základ ve výšce.
Dále tehdy startovali za jiné oddíly: Nohejl Miroslav, Kynos Jiří, Zářecký Josef (všichni vojáci základní vojenské služby), Richterová Jana a Fejtek Miloš.