Rekordy dráha dorostenky a dorostenci: Porovnání verzí

Z 110 let atletiky v Hradci Králové
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
 
(Není zobrazena jedna mezilehlá verze od stejného uživatele.)
Řádek 219: Řádek 219:
 
<TD HEIGHT=17 ALIGN=CENTER SDNUM="1029;0;0,00">Kladivo</TD>
 
<TD HEIGHT=17 ALIGN=CENTER SDNUM="1029;0;0,00">Kladivo</TD>
 
<TD ALIGN=LEFT>[[Šedá Pavlína|Šedá Pavlína]], 16</TD>
 
<TD ALIGN=LEFT>[[Šedá Pavlína|Šedá Pavlína]], 16</TD>
<TD ALIGN=CENTER SDVAL="46,40" SDNUM="1029;0;0,00">46,40</TD>
+
<TD ALIGN=CENTER SDVAL="46,40" SDNUM="1029;0;0,00">47,17</TD>
<TD ALIGN=CENTER>Brno</TD>
+
<TD ALIGN=CENTER>Olomouc</TD>
<TD ALIGN=CENTER>15.05.2019</TD>
+
<TD ALIGN=CENTER>28.06.2019</TD>
 
</TR>
 
</TR>
 
<TR>
 
<TR>
Řádek 398: Řádek 398:
 
<TD HEIGHT=17 ALIGN=CENTER>Tyč</TD>
 
<TD HEIGHT=17 ALIGN=CENTER>Tyč</TD>
 
<TD ALIGN=LEFT>Kloud Vojtěch, 17</TD>
 
<TD ALIGN=LEFT>Kloud Vojtěch, 17</TD>
<TD ALIGN=CENTER SDVAL="4,38" SDNUM="1029;0;0,00">4,38</TD>
+
<TD ALIGN=CENTER SDVAL="4,63" SDNUM="1029;0;0,00">4,63</TD>
<TD ALIGN=CENTER>Praha</TD>
+
<TD ALIGN=CENTER>Olomouc</TD>
<TD ALIGN=CENTER>23.02.2019</TD>
+
<TD ALIGN=CENTER>29.06.2019</TD>
<TD ALIGN=CENTER><FONT SIZE=1>hala</FONT></TD>
 
</TR>
 
<TR>
 
<TD HEIGHT=17 ALIGN=CENTER>Tyč</TD>
 
<TD ALIGN=LEFT>[[Radoš Rykl mladší|Rykl Radoš, 17]]</TD>
 
<TD ALIGN=CENTER SDVAL="4,31" SDNUM="1029;0;0,00">4,31</TD>
 
<TD ALIGN=CENTER>Praha</TD>
 
<TD ALIGN=CENTER>01.09.2012</TD>
 
 
<TD ALIGN=CENTER><FONT SIZE=1> </FONT></TD>
 
<TD ALIGN=CENTER><FONT SIZE=1> </FONT></TD>
 
</TR>
 
</TR>

Aktuální verze z 10. 7. 2019, 15:31

Dorostenky a dorostenci
Disciplina Atletka / atlet Výkon Místo Datum
DOROSTENKY - dráha
100m Krejcarová Irena, 17 11,8 Ostrava 09.07.1980
100m e Peichlová Zuzana, 16 12,18 Praha 24.06.1995
200m Peichlová Zuzana, 16 24,64 Praha 17.06.1995
400m Perunová Kateřina, 16 57,26 Banská Bystrica 14.07.1990
800m Jahelková Karolína, 17 2:13,41 Györ (HUN) 02.07.2008
1 500m Jirásková Petra, 17 4:46,87 Ostrava 30.08.1981
3 000m Novotná Tereza, 17 10:00,58 Praha-Stromovka 21.02.2009 hala
3 000m Novotná Tereza, 16 10:36,45 Praha 22.06.2008
100m př Jandlová Romana, 16 15,1 Ostrava 20.09.1980 84cm
Kubínová Michaela, 17 15,1 Jičín 14.05.1988 84cm
100m př e Žampová Lada, 17 15,48 Praha 08.07.1983 84cm
100m př Kubínová Michaela, 16 15,1 Praha 10.07.1987 76cm
100m př e Najmanová Eva, 16 15,34 Karlovy Vary 04.07.1987 76cm
300m př Tomášková Karolína, 17 46,16 Třinec 25.06.2016
400m př Holasová Aneta, 16 64,20 Plzeň 23.06.2002
Výška Lajbnerová Zuzana, 16 1,72 Gottwaldov - Zlín 07.07.1979
Dálka Kejklíčková Olga, 17 5,72 Praha 07.10.1972
Tyč Tomášková Karolína, 17 2,65 Hradec Králové 29.06.2016
Tyč Voříšková Amélie, 16 2,80 Jablonec n. N. 02.02.2019 hala
Trojskok Loskotová Martina, 16 10,90 Pardubice 15.06.2014
Koule Jahnová Renata, 17 14,09 Praha 31.08.1982
Disk Lajbnerová Zuzana, 17 48,52 Třinec 20.07.1980
Oštěp starý Císařová Věra, 17 46,04 Praha 06.10.1982 600g
Oštěp Nohejlová Karolína, 16 34,07 Jičín 23.08.2014 600g
Oštěp 500g Nohejlová Karolína, 17 36,05 Liberec 13.09.2015 500g
Kladivo Šedá Pavlína, 16 47,17 Olomouc 28.06.2019
Sedmiboj Najmanová Eva, 16 4 425 Praha 20.09.1987

15,36 - 1,42 - 11,37 - 28,24 - 5,01 - 36,20 - 2:28,83
Sedmiboj Najmanová Eva, 17 4 184 Praha 29.05.1988 ženský

16,45 - 1,46 - 8,86 - 28,28 - 5,12 - 69,88 - 2:30,54
4x100m Plíšková, Pražáková, Žampová, Kazdová 50,01 Praha 19.09.1981 17
4x400m Kubínová, Najmanová, Šauliová, Sejkaničová Mil. 4:12,1 Turnov 20.06.1987 16
4x400m e Klimešová, Troppová, Jahelková, Taclíková 4:12,85 Hradec Králové 06.09.2008
DOROSTENCI - dráha
100m Ponocný Viktor, 16 10,6 Gottwaldov - Zlín 12.06.1976
100m e Ponocný Viktor, 16 10,77 Třinec 28.08.1976
200m Desenský Michal, 17 21,67 Liberec 11.09.2010
400m Jirman Štěpán, 17 50,34 Jablonec n. N. 31.05.2014
800m Jirman Štěpán, 17 1:55,06 N. Město n. M. 10.05.2014
1 500m Beran Jiří, 17 4:03,4 Dobruška 14.07.1973
3 000 m Jarotek Lukáš, 17 8:59,8 HK 09.09.1980
5 000 m Jarotek Lukáš, 17 15:31,0 Pardubice 21.06.1980
110m př e Desenský Lukáš, 17 14,06 Ostrava 20.06.2015
100m př Vosecký Ivan, 16 13,5 Ostrava 18.06.1979 91cm
300m př Desenský Lukáš, 17 38,06 Ostrava 21.06.2015
400m př Jarkovský Jiří, 17 57,68 Jablonec n.N. 05.07.1980
2 000m př Hrbek Tomáš, 17 6:09,45 Třinec 28.07.1985
Výška Bělík Jakub, 17 2,02 Hradec Králové 18.05.2019
Dálka Doležal Jan, 17 7,15 Jablonec n. N. 22.06.2013  
Tyč Kloud Vojtěch, 17 4,63 Olomouc 29.06.2019
Trojskok Bělonohý Petr, 16 14,29 Vlašim 28.06.1969
Koule 5kg Petr Roman, 16 16,86 Týniště n.O. 10.08.1985
Disk 1,5kg Doležal Jan, 17 52,55 Břeclav 28.09.2013
Oštěp starý Landmesser (Cmero) Patrik, 17 62,28 Turnov 30.08.1986
Oštěp 700g Doležal Jan, 17 57,07 Doněck (UKR) 11.07.2013
Oštěp 600g Landmesser (Cmero) Patrik, 16 58,94 Pardubice 10.10.1985 nový
Kladivo 5kg Košťál Jan, 16 59,50 Litomyšl 02.08.1986
Osmiboj IAAF Doležal Jan, 17 6 222 Doněck (UKR) 10-11.7.2013 oštěp 700g, př. 91cm

11,82 - 6,68 - 15,08 - 1,89 - 55,23 -- 16,47 - 31,24 - 3,80 - 54,36 - 5:10,81
Desetiboj Doležal Jan, 17 7 430 Ústí nad Orl. 7.-8.7.2012 oštěp 700g, př. 91,4cm

11.26 - 6.72 - 15.66 - 1.87 - 51.57 -- 14.61 - 49.32 - 4.02 - 54.70 - 4:55.97
Desetiboj muž. Knejp Jiří, 17 6 287 Banská Bystrica 02.09.1973 mužský

11,7 - 6,47 - 11,42 - 1,90 - 54,2 - 16,0 - 31,12 - 4,30 - 46,12 - 4:53,8
4x100m Petružálek, Černohorský, Zajíček, Vostřel 44,26 Pardubice 25.06.2005
4x400m Petružálek, Téra, Rybička, Schirlo 3:35,64 Liberec 20.06.2004 17