Rekordy dráha dospělí: Porovnání verzí

Z 110 let atletiky v Hradci Králové
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
 
Řádek 417: Řádek 417:
 
<TR>
 
<TR>
 
<TD HEIGHT=17 ALIGN=CENTER>Výška</TD>
 
<TD HEIGHT=17 ALIGN=CENTER>Výška</TD>
<TD ALIGN=LEFT>[[Bahník Marek|Bahník Marek]], 20</TD>
+
<TD ALIGN=LEFT>[[Bahník Marek|Bahník Marek]], 21</TD>
<TD ALIGN=CENTER SDVAL="2,02" SDNUM="1029;0;0,00">2,20</TD>
+
<TD ALIGN=CENTER SDVAL="2,24" SDNUM="1029;0;0,00">2,24</TD>
<TD ALIGN=CENTER>Ostrava</TD>
+
<TD ALIGN=CENTER>Hustopeče</TD>
<TD ALIGN=CENTER>16.02.2019</TD>
+
<TD ALIGN=CENTER>08.02.2020</TD>
 
<TD ALIGN=CENTER><FONT SIZE=1>hala/FONT></TD>
 
<TD ALIGN=CENTER><FONT SIZE=1>hala/FONT></TD>
 
<TD ALIGN=CENTER><FONT SIZE=1><BR></FONT></TD>
 
<TD ALIGN=CENTER><FONT SIZE=1><BR></FONT></TD>

Aktuální verze z 9. 2. 2020, 13:13

Z označení discipliny vede proklik do vývoje oddílového rekordu a deseti nejlepších výkonů historie discipliny. Z prvního výskytu jména závodnice/závodníka vede proklik na její/jeho medailonek.


Disciplina Atletka / atlet Výkon Místo Datum

ŽENY - dráha
100m Zavadilová Lenka, 25 11,8 Rostock 15.05.1979


Krejcarová Irena, 17 11,8 Ostrava 09.07.1980

100m e Krejcarová Irena, 19 12,04 Praha 16.08.1982

200m Krejcarová Irena, 17 24,1 Praha 26.06.1982

200m e Krejcarová Irena, 19 24,42 Třinec 07.08.1982
400m Krejcarová Irena, 21 56,61 Praha 28.08.1984

800m Jehličková Jarka, 22 2:10,0 Stará Boleslav 23.09.1964

1 500 m Guber Jasminka, 19 4:17,79 Praha 27.06.2005 CIZINEC
1 500m Novotná Tereza, 23 4:27,60 Greensboro (USA-NC) 17.05.2015
3 000 m Guber Jasminka, 19 9:43,50 Kaunas (LIT) 23.07.2005 CIZINEC
3 000m Novotná Tereza, 24 9:35,10 Boston (USA-MA) 06.03.2015 hala
5 000 m Guber Jasminka, 19 17:13,00 Olomouc 27.08.2005 CIZINEC
5 000m Novotná Tereza, 24 16:40,54 Geneva (USA-OH) 12.02.2016 hala
10 000m Metelková Taťána, 41 36:18,03 Pardubice 08.10.2014
100m př. Strejcová Libuše, 22 14,6 Praha 17.06.1975

100m př e Žampová Lada, 18 15,00 Třinec 24.06.1984

400m př. Prokopová Sylva, 26 60,28 Praha 06.07.1981
3 000 m př. Novotná Tereza, 22 10:10,04 Jacksonville (USA-FL) 28.05.2015
Výška Lajbnerová Zuzana, 19 1,78 Praha 05.06.1982

Dálka Kudrnová Galina, 20 6,11 Pardubice 24.05.1970

Tyč Tomášková Karolína, 26 3,55 HK 15.09.2018

Trojskok Urbancová Adéla, 24 11,32 Jablonec n. N. 18.05.2013

Koule - hala Jahnová Renata, 18 14,12 Jablonec n. N. 20.02.1983

Koule Jahnová Renata, 17 14,09 Praha 31.08.1982

Disk Lajbnerová Zuzana, 19 53,18 Praha 04.07.1982

Kladivo Bartůňková Markéta, 24 51,09 Jablonec n. N. 17.05.2017

Oštěp starý typ Císařová Věra, 18 48,72 Praha 24.07.1983
Oštěp nový typ Valentová Zuzana, 46 40,15 Lahti (FIN) 02.08.2009
Sedmiboj Lajbnerová Zuzana, 19 5 342 Praha 05.-06.06.1982

15,03 - 1,76 - 13,27 - 25,07 - 5,60 - 37,82 - 2:32,68




4x100m Plíšková, Hušková, Pavlíková, Krejcarová 48,14 Liberec 24.07.1983

4x400m Žampová, Hušková, Krejcarová, Prokopová 3:56,0 Mladá Boleslav 02.06.1984
4x400m e Klimešová, Jahelková, Troppová, Taclíková 3:58,89 Tábor 27.06.1983
MUŽI - dráha
100m Nohejl Miroslav, 22 10,5 Suhl 20.06.1965

100m e Desenský Michal, 19 10,68 Hradec Králové 02.06.2012

200m Müller Vít, 22 21,17 Ostrava 02.09.2018
400m Desenský Michal, 22 46,39 Tallin (EST) 09.07.2015
800m Hodboď Lukáš, 22 1:46,50 Berlin (GER) 09.08.2018

1 500m Tomáš Josef, 29 3:46,9 Litomyšl 09.06.1963

5 000m Tomáš Josef, 30 13:52,2 Moskva 04.07.1964
NRv
10 000m Tomáš Josef, 30 29:05,4 Oslo 02.09.1964
110m př. Ryba David, 19 14,17 Nové Město n. Met. 21.07.2018

400m př Müller Vít, 23 49,36 Bydgoszcz (POL) 10.08.2019
3 000m př Tomáš Josef, 27 9:15,2 Pardubice 28.06.1961

Výška Bahník Marek, 21 2,24 Hustopeče 08.02.2020 hala/FONT>
Výška Bahník Marek, 20 2,18 Plzeň 18.05.2019

Dálka Doležal Jan, 19 7,50 Praha 07.02.2015 hala
Dálka Jelínek Adam, 19 7,40 Liberec 19.06.2004

Tyč Rykl Radoš, 24 5,05 Cardiff (GBR) 27.01.2019 hala
Tyč Rykl Radoš, 22 5,00 Monzón (ESP) 02.07.2017

Trojskok Jón Jaroslav, 19 15,40 Dubnica 22.06.1969

Koule Cejnar Zdeněk, 27 17,47 Otrokovice 24.01.2009 hala
Koule Cejnar Zdeněk, 28 17,37 Pardubice 07.07.2010
Disk Vidrna Jaroslav, 33 56,58 Hradec Králové 13.04.1974

Kladivo Matoušek Josef, 35 68,78 Praha 21.07.1963
NR
Oštěp
starý typ
Šilhan Jiří, 23 73,90 Turnov 20.09.1964

Oštěp Král Aleš, 19 62,90 Mannheim (GER) 28.06.2015
Desetiboj Doležal Jan, 19 7 260 Aubagne (FRA) 04.07.2015

10,94 - 7,08 - 12,55 - 2,01 - 49,47 - 15,79 - 43,04 - 4,30 -48,90 - 5:10,04

NR
4x100m L. Desenský, V. Müller, Hodboď, Doležal 41,90 Ostrava 20.06.2015

4x400m Jirman, Hodboď, M. Desenský, V. Müller 3:12,15 Ostrava 11.06.2017