Rekordy dráha juniorky a junioři

Z 110 let atletiky v Hradci Králové
Verze z 1. 5. 2019, 12:35, kterou vytvořil Pavelrytir (diskuse | příspěvky)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Juniorky a junioři

Disciplina Atletka / atlet Výkon Místo Datum

JUNIORKY - dráha
100m Krejcarová Irena, 19 12,04 Praha 16.08.1982

200m Krejcarová Irena, 19 24,42 Třinec 07.08.1982
400m Růžičková Jana, 18 57,15 Bratislava 05.07.1980

800m Jahelková Karolína Neela, 18 2:11,99 Ostrava 21.06.2009

1 500 m Guber Jasminka, 19 4:17,79 Praha 27.06.2005 CIZINEC
1 500m Novotná Tereza, 18 4:40,76 Tábor 26.06.2010

3 000 m Guber Jasminka, 19 9:43,50 Kaunas (LIT) 23.07.2005 CIZINEC
3 000m Novotná Tereza, 18 9:54,41 Tábor 27.06.2010
5 000 m Guber Jasminka, 19 17:13,00 Olomouc 27.08.2005 CIZINEC
100m př Žampová Lada, 18 14,8 Liberec 07.09.1984

100m př e Žampová Lada, 18 15,00 Třinec 24.06.1984

400m př Taclíková Lucie, 19 62,16 Praha 24.06.2012
3 000 m př. Novotná Tereza, 18 11:04,45 Třinec 18.07.2010
Výška Lajbnerová Zuzana, 19 1,78 Praha 05.06.1982

Dálka Kejklíčková Olga, 18 5,79 Ústí nad Orlicí 13.10.1973

Tyč Tomášková Karolína, 19 3,55 Hradec Králové 30.06.2018

Trojskok Loskotová Martina, 18 11,00 Hradec Králové 12.06.2016

Koule - hala Jahnová Renata, 18 14,12 Jablonec n. C. 20.02.1983

Koule Jahnová Renata, 18 14,05 Náchod 14.05.1983

Disk Lajbnerová Zuzana, 19 53,18 Praha 04.07.1982

Oštěp starý typ Císařová Věra, 18 48,72 Praha 24.07.1983
Oštěp Zouharová Iveta, 18 36,22 Jablonec n. N. 03.07.2010 zákl.výkon
Kladivo Prouzová Andrea, 19 44,50 Kladno 28.08.2016

Sedmiboj Lajbnerová Zuzana, 19 5 342 Praha 05.-06.1982

15,03 - 1,76 - 13,27 - 25,07 - 5,60 - 37,82 - 2:32,68



4x100m Plíšková, Žampová, Šafářová, Kazdová 49,3 Praha 26.06.1982 18
4x100m Ringelová, Jandlová, Lajbnerová, Krejcarová 50,09 Praha 11.07.1981 18
4x400m Klimešová, Jahelková, Troppová, Taclíková 3:58,89 Tábor 27.06.2010
JUNIOŘI - dráha
100m Kynos Václav, 19 10,6 Kraków 29.06.1957


Kynos Jiří, 18 10,6 Náchod 06.08.1961

100m e Desenský Michal, 19 10,68 Hradec Králové 02.06.2012

200m Desenský Michal, 19 21,23 Praha 24.06.2012

400m Hodboď Lukáš, 18 47,35 Třinec 29.06.2014
800m Jirman Štěpán, 19 1:52,96 Ostrava 20.05.2016

800m Jirman Štěpán, 18 1:52,30 Praha 15.02.2015 hala
1 500m Beran Jiří, 19 3:51,4 Nymburk 24.06.1975

5 000m Jarotek Lukáš, 19 14:48,7 Pardubice 29.05.1982
10 000m Pytlík Libor, 19 32:40,25 Plzeň 26.06.2004
110m př. Ryba David, 19 13,65 Praha 25.05.2018

110m př Ryba David, 19 14,17 N. Město n. Met. 21.07.2018 mužské
400m př. Müller Vít, 19 52,17 Ostrava 21.06.2015

2 000m př Hrbek Tomáš, 18 6:03,03 Praha 05.07.1986

Výška Bahník Marek, 19 2,15 Ústí n. L. 16.09.2018

Dálka Doležal Jan, 19 7,50 Praha 07.02.2015 hala
Dálka Jelínek Adam, 19 7,40 Liberec 19.06.2004

Tyč Rykl Radoš, 19 4,75 Třinec 28.06.2014

Trojskok Jón Jaroslav, 19 15,40 Dubnica 22.06.1969

Koule 6,25 Petr Roman, 18 16,69 Praha 11.07.1987

Koule 6 Černý Jakub, 19 16,75 Ostrava 01.07.2006

Disk 1,75 Doležal Jan, 19 54,75 Eskilstuna(SWE) 19.07.2014
Oštěp 800g Král Aleš 62,90 Mannheim(GER) 28.06.2015 nový
Kladivo 6,25 Středa Petr, 18 64,82 Praha 17.07.1982
Desetiboj Doležal Jan, 19 7 260 Aubagne (FRA) 4-5.7.2015 mužský

10,94-7,08-12,55-2,01-49,47 -- 15,79-43,04-4,30-48,90-5:10,04


Desetiboj Doležal Jan, 19 7 583 Stará Boleslav 24-24.5.2015 juniorský

11,04-7,11-14,88-1,96-50,07 -- 14,33-47,96-4,10-47,74-4:58,10


Desetiboj Doležal Jan, 19 7 929w Eskilstuna(SWE) 18-19.7.2015 juniorský vítr

10,91w-7,19w-15,30-1,97-49,91 -- 14,01w-54,75-4,20-54,70-5:08,39


4x100m L. Desenský, V. Müller, Hodboď, Doležal 41,90 Ostrava 20.06.2015 19
4x400m Doležal, Hodboď, Štěpánek, V. Müller 3:16,16 Ostrava 21.06.2015 18