Síň slávy Hradecké atletiky: Porovnání verzí
Skočit na navigaci
Skočit na vyhledávání
(Založena nová stránka s textem „ == Síň slávy Hradecké atletiky == * '''Jaroslava Jehličková''' (OH 1968 a 1972, '''ME 1969 zlato a WR 1500m''', ME 1971, N…“) |
|||
Řádek 2: | Řádek 2: | ||
== Síň slávy Hradecké atletiky == | == Síň slávy Hradecké atletiky == | ||
− | * '''[[ | + | * '''[[Jaroslava Jehličková|Jaroslava Jehličková]]''' (OH 1968 a 1972, '''ME 1969 zlato a WR 1500m''', ME 1971, NR 800m) |
− | * Jitka Prouzová Kostková (ME 1978, NR disk) | + | * [[Jitka Prouzová Kostková]] (ME 1978, NR disk) |
− | * Zuzana Valentová Lajbnerová (OH 1988, NR sedmiboj) | + | * [[Zuzana Valentová Lajbnerová]] (OH 1988, NR sedmiboj) |
− | * Antonín Bezdíček in memoriam, (trenér 1950 – 1990, svěřenci J. Jehličková, J. Tomáš, S. Prokopová) | + | * [[Bezdíček Antoní|Antonín Bezdíček]] in memoriam, (trenér 1950 – 1990, svěřenci J. Jehličková, J. Tomáš, S. Prokopová) |
* Jaromír Frič ml. (ME 1978, překonané odd. rekordy) | * Jaromír Frič ml. (ME 1978, překonané odd. rekordy) | ||
* Jaroslav Charvát (ME 1974, NR kladivo) | * Jaroslav Charvát (ME 1974, NR kladivo) | ||
− | * '''Jiří Kynos''' ('''OH 1972 4. 4x100m''', ME 1969 bronz 4x100m, '''ME 1971 zlato 4x100m''', NR 200m, stále platný 4x100m) | + | * '''[[Kynos Jiří|Jiří Kynos]]''' ('''OH 1972 4. 4x100m''', ME 1969 bronz 4x100m, '''ME 1971 zlato 4x100m''', NR 200m, stále platný 4x100m) |
* Václav Kynos in memoriam (ME 1958, NRv 100m, 4x100m) | * Václav Kynos in memoriam (ME 1958, NRv 100m, 4x100m) | ||
* Václav Lajbner (odd. rek. koule, disk, oštěp, trenér 1962? – 1985?, svěřenci L. Lajbnerová, J. Vidrna, J. Kostková, Z. Lajbnerová) | * Václav Lajbner (odd. rek. koule, disk, oštěp, trenér 1962? – 1985?, svěřenci L. Lajbnerová, J. Vidrna, J. Kostková, Z. Lajbnerová) | ||
− | * Josef Matoušek (OH 1964, ME 1966, NR kladivo, platný odd. rek.) | + | * [[Matoušek Josef|Josef Matoušek]] (OH 1964, ME 1966, NR kladivo, platný odd. rek.) |
− | * Miroslav Moravec (ME 1950 a 1954, NR 400m př. a desetiboj, platné odd. rek.) | + | * [[Moravec Miroslav|Miroslav Moravec]] (ME 1950 a 1954, NR 400m př. a desetiboj, platné odd. rek.) |
* Jaroslav Nohejl (odd. rek. 4x100m, trenér od 1965 dosud, svěřenec T. Nix, M. Desenský) | * Jaroslav Nohejl (odd. rek. 4x100m, trenér od 1965 dosud, svěřenec T. Nix, M. Desenský) | ||
* Josef Tomáš (OH 1964, ME 1962, NRv 5000m, platné odd. rek.) | * Josef Tomáš (OH 1964, ME 1962, NRv 5000m, platné odd. rek.) | ||
* [[Jaroslav_Vidrna|Vidrna Jaroslav]], in memoriam (ME 1969, platný odd. rek. disk) | * [[Jaroslav_Vidrna|Vidrna Jaroslav]], in memoriam (ME 1969, platný odd. rek. disk) |
Verze z 14. 5. 2014, 00:45
Síň slávy Hradecké atletiky
- Jaroslava Jehličková (OH 1968 a 1972, ME 1969 zlato a WR 1500m, ME 1971, NR 800m)
- Jitka Prouzová Kostková (ME 1978, NR disk)
- Zuzana Valentová Lajbnerová (OH 1988, NR sedmiboj)
- Antonín Bezdíček in memoriam, (trenér 1950 – 1990, svěřenci J. Jehličková, J. Tomáš, S. Prokopová)
- Jaromír Frič ml. (ME 1978, překonané odd. rekordy)
- Jaroslav Charvát (ME 1974, NR kladivo)
- Jiří Kynos (OH 1972 4. 4x100m, ME 1969 bronz 4x100m, ME 1971 zlato 4x100m, NR 200m, stále platný 4x100m)
- Václav Kynos in memoriam (ME 1958, NRv 100m, 4x100m)
- Václav Lajbner (odd. rek. koule, disk, oštěp, trenér 1962? – 1985?, svěřenci L. Lajbnerová, J. Vidrna, J. Kostková, Z. Lajbnerová)
- Josef Matoušek (OH 1964, ME 1966, NR kladivo, platný odd. rek.)
- Miroslav Moravec (ME 1950 a 1954, NR 400m př. a desetiboj, platné odd. rek.)
- Jaroslav Nohejl (odd. rek. 4x100m, trenér od 1965 dosud, svěřenec T. Nix, M. Desenský)
- Josef Tomáš (OH 1964, ME 1962, NRv 5000m, platné odd. rek.)
- Vidrna Jaroslav, in memoriam (ME 1969, platný odd. rek. disk)